Kociołek żeliwny - egarden24.pl

Kategorie

Relaks na świeżym powietrzu w ogrodzie, działce lub nad wodą z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi to doskonały pomysł na spędzenie czasu przy sprzyjającej pogodzie. Znany od zamierzchłych czasów kociołek żeliwny powraca i cieszy się coraz większą popularnością.

Podczas spotkań które zorganizujesz kociołek żeliwny z pewnością zrobi ogromną furrorę...

Relaks na świeżym powietrzu w ogrodzie, działce lub nad wodą z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi to doskonały pomysł na spędzenie czasu przy sprzyjającej pogodzie. Znany od zamierzchłych czasów kociołek żeliwny powraca i cieszy się coraz większą popularnością.

Podczas spotkań które zorganizujesz kociołek żeliwny z pewnością zrobi ogromną furrorę. Wykorzystując kociołek żeliwny można przyrządzić wiele smacznych dań które zupełnie innym smakiem i aromatem zachwycą i pozytywnie zaskoczą Twoich gości. Płonące ognisko nad którym przyrządzamy potrawy w kociołku dodatkowo wprawi wszystkich w doskonały nastrój i przypomni młodzieńcze lata, kiedy to u Babci na wsi piekliśmy nad ogniskiem kiełbaski.

W ofercie sklepu Egarden24 znajdziemy bogatą ofertę kociołków żeliwnych o pojemnościach od 4 litrów do 15 litrów. Kociołki wykonane są z wysokiej jakości żeliwa dzięki czemu są bardzo trwałe i posłużą przez wiele lat.

Więcej

KOCIOŁEK ŻELIWNY 

Jest 11 produktów.

Kociołek Żeliwny z emalią 4 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.

Kociołek Żeliwny z emalią 7 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.

Przeznaczony do użytkowania w ognisku, jak również pod żarzącym się węglem. Dzięki powłoce emaliowanej pieczone potrawy zawsze świetnie smakują.

Kociołek Żeliwny 4 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.

Kociołek Żeliwny 15 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.

Kociołek Żeliwny z emalią 15 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.

Kociołek Żeliwny z emalią 10 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.

Kociołek Żeliwny 7 litrowy, wykonany z dobrej jakości żeliwa szarego. Będzie służył przed długie lata i pozwoli poznać smak tradycyjnych potraw jednogarnkowych.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Polecamy

Polecamy

Najnowsze wpisy na naszym blogu