Dostawa - egarden24.pl

Kategorie

Koszty i zasady dostawy:


Koszty dostawy podawane w koszyku sklepowym uwzględniają wszystkie zawarte na tej stronie informacje.


Darmowa dostawa od 250zł!

Darmowa dostawa obejmuje jedną paczkę gratis. (Szczegóły i przykłady na dole strony)


Szczegóły i przykłady dotyczące darmowej dostawy:


Ze względu na ograniczenia wagowe przewoźników, każda pojedyncza paczka może ważyć maksymalnie 30kg (kurier) lub 25kg (paczkomat). Z tego względu cięższe zamówienia (np. 2 worki po 25kg) muszą być dzielone na osobne paczki. Darmowa dostawa obejmuje zawsze jedną z tych przesyłek. Darmowa dostawa nie obejmuje przesyłek półpaletowych i paletowych.

Przykład 1: Zamówienie obejmuje 2 sztuki nasion trawy o wartości 195 zł i wadze 10kg. Całkowita waga zamówienia to 20 kg a wartość zamówienia to 390zł. Takie zamówienie zostanie wysłane w 1 paczce całkowicie gratis.

Przykład 2: Zamówienie obejmuje 1 sztukę nasion trawy o wartości 195 zł i wadze 10kg oraz 1 sztuke nawozu do trawy o wadze 25kg i wartości 80zł. Całkowita waga zamówienia to 35kg, a wartość zamówienia to 275 zł. Ponieważ maksymalna waga pojedynczej przesyłki została przekroczona, zamówienie zostanie wysłane w 2 paczkach. Jedna z nich jest bezpłatna. Mimo że zamówienie zostanie nadane w 2 przesyłkach, należy uiścić opłatę tylko za jedną, druga jest gratis.

Przykład 3: Zamówienie obejmuje 3 sztuki nawozu uniwersalnego o wadze 25kg  i wartości 100zł. Całkowita waga zamówienia wynosi 75kg, a wartość 300zł. Zamówienie musi zostać wysłane w 3 przesyłkach, tak aby żadna z nich nie przekroczyła dopuszczalnej wagi maksymalnej. Jedna z nich jest całkowicie gratis, należy uiścić opłatę tylko za dwie pozostałe przesyłki.

Polecamy

Polecamy

Najnowsze wpisy na naszym blogu