Agria Sp. z o.o. - egarden24.pl

Kategorie

Lista produktów producenta: Agria Sp. z o.o.

F.G.H. Agria Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1989r. Początkowo przedmiotem działalności były usługi doradztwa prawno-finansowego i gospodarczego, usługi transportowe oraz zaopatrzenie rolnictwa w środki do produkcji rolnej.

Rok 1995 zapisał się szczególnie w historii firmy. Dzięki poszerzaniu swojej działalności i nabieraniu nowych doświadczeń firma zapoczątkowała obiecującą i ciągle rozwijającą się współpracę z Zakładami Przemysłu Wapienniczego „Trzuskawica” S.A. należącymi do irlandzkiej grupy Cement Roadstone Holding (CRH), producenta markowego wapna budowlanego i nawozowego. W roku 1998 grono strategicznych partnerów poszerzyło się o kolejnego znanego na rynku producenta jakim jest grupa LHOIST Polska Sp. z o.o. Współpraca z tymi firmami ukierunkowała rozwój firmy i znacznie poszerzyła nasze rynki zbytu wapna budowlanego, nawozowego i kruszyw.

Więcej

Szczególnie zalecane jest wapno nawozowe tlenkowe odmiana 02 o wysokiej zawartości % CaO. Powstaje w wyniku prażenia (wypalania) skał wapiennych i ich przemielenia.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Polecamy

Polecamy

Najnowsze wpisy na naszym blogu